REKUPERATORIUS KOMFORT ROTO EC SE280 S22 WIFI

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1927,00 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Vėdinimo sistema „KOMFORT ROTO EC SE280 S22 WIFI” veikia energiškai efektyviai, kadangi šilumos atgavimas sumažina šilumos nuostolius šaltuoju metų laiku ir mažina oro kondicionieriaus apkrovą karštuoju metų laiku. Oro srautas siekia iki 300 m³/h, o šilumos grąžinimas siekia net iki 90%. Šis įrenginys užtikrina aukštos kokybės oro mainus, palaikant geriausią vidinį mikroklimatą.

Sistema turi plieno korpusą su polimerine danga ir mineraline vata, užtikrinančia gerą šilumos bei garso izoliaciją. Be to, yra papildoma anga, skirta prijungti prie virtuvės gartraukio. Oro padavimo ir ištraukimo angos aprūpintos guminėmis tarpinėmis, kad būtų galima sandariai prijungti su ortakiais. Įrenginyje naudojami ekonomiški ir ilgaamžiai varikliai su dideliu našumu, mažu triukšmo lygiu ir optimaliu greičio valdymu.

Šį rekuperatorių galima valdyti integruotu valdikliu arba mobilia programa. Jame taip pat naudojami G4+F7 oro filtrai, efektyviai šalinantys dulkes ir smulkiąsias daleles. Filtrus reikia keisti reguliariai, todėl daugumoje įrenginių yra priminimo funkcija apie priežiūrą.

Gamintojas

BLAUBERG

Pastato energetinė klasė

A

Pagal patalpos plotą (m²)

nuo 70 iki 100

Montavimo variantai:

Vertikalus

Našumas m³/val.:

300

Šilumos grąža

83 %

Ortakio skersmuo (mm):

125

Triukšmo lygis (dba)

46

Garantija

24 mėn.