Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG ARISE 3.5/3.5KW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1015,81 

-33%

Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”).
Valdy­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Apsaugotas nuo korozijos, kad vėsintų ilgai („DuraFin™ Plus“).
Aplinkai nekenkiantis vėsintuvas (R32 šaltnešis).
Taupo energiją, pinigus, bet vėsina efektyviai (ECO režimas).
Įrenginys turi ventiliatoriaus (Fan) ir tylos (Quiet) režimus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šalčiu naudodami „Wind-Free™ Cooling“ technologiją. Tiesiog mėgaukitės malonia vėsa, kuri švelniai, tolygiai ir tyliai paskirstoma per tūkstančius mikro angų per visą oro kondicionieriaus priekinį korpusą. Ši pažangi oro srovės technologija taip pat tolygiau atvėsina didesnes patalpas. Su šia technologija jau nebejausite nepatogumo nuo šalto oro srautų.

Kiekvieną dieną taupykite naudodami „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Įjungus „Wind-Free™“ vėsinimo režimą, jūsų įrenginys sunaudoja tik nedidelę energijos dalį.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, jūsų įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus. Atsižvelgdama į jūsų pageidaujamą vidaus patalpų temperatūrą ir faktinę lauko temperatūrą, įrenginys automatiškai perjungia į tinkamiausią režimą, siekdamas išlaikyti optimalias kambario sąlygas.

Geresnis miegas visą naktį su „Good Sleep“ režimu. Šis režimas su „Wind-Free™“ funkcija suteikia idealią aplinką geram miegui, be jokių šalto vėjo srautų. „Wind-Free™“ funkcija padeda greitai užmigti, miegoti giliai, patogiai ir pailsėti.

Jei norite greitai atvėsinti patalpą, pasirinkite „Fast Cooling“ režimą. Šis režimas greitai atvėsina patalpą iš kampo į kampą, o skaitmeninio inverterio „Boost“ technologija užtikrina 43 % greitesnį oro aušinimą. Be to, pažangioji įrenginio konstrukcija leidžia ore judėti toliau ir plačiau, net iki 15 metrų.

Valdykite savo įrenginį iš bet kur ir bet kada su įdiegto WiFi modulio pagalba. Nenaudojant rankų, valdykite temperatūrą namuose naudodamiesi „Sma­r­tThings“ programėle.

Nereikia jokių pastangų palaikyti oro kondicionieriaus vidaus švaros, nes „Auto Clean“ funkcija automatiškai išdžiovina įrenginį baigus darbą. Tai padeda išvengti bakterijų kaupimosi ir nemalonaus kvapo.

Jūsų namuose gali būti labai tylu, nes oro kondicionierius atvėsina patalpą itin tyliai. „Twin Tube“ slopintuvas leidžia sumažinti oro kondicionieriaus triukšmą, kad būtų patogu ir ramu.

„Easy Filter Plus“ filtras lengvai valomas ir apsaugo nuo bakterijų. Filtrai yra lengvai pasiekiami ir išimami, o antibakterinė danga padeda išvengti kenksmingų teršalų plitimo ore.

„DuraFin™ Plus“ apsaugo oro kondicionierių nuo korozijos ir užtik

Svoris 32 kg