Akcija!

SAMSUNG BEVĖJO SIENINIO KONDICIONIERIAUS MULTI-SPLIT COMFORT – ARISE 2.0/2.2KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

308,25 

-25%

Jaus­­kite malo­­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“)
Geresnis miegas visą naktį („Good Sleep“ režimas)
Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”)
Inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis
Automatinis išsivalymas

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šaltu oru naudojant „Wind-Free™ Cooling“ funkciją. Ši funkcija švelniai ir lygiai paskirsto orą per tūkstančius mikro angų, kurios yra įmontuotos į kondicionieriaus priekinį korpusą. Tai užtikrina malonią ir tylų vėdinimą be aštrių oro srautų.

Taupykite energiją kasdien naudodami „Wind-Free™ Cooling“ funkciją. Įjungus šią funkciją, įrenginys suvartoja mažai energijos, taigi jūs taupysite pinigus.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort“ funkcija. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, naudojimo įpročius ir optimizuoja režimus atsižvelgdama į vartotojų pageidavimus, siekdama išlaikyti optimalias kambario sąlygas.

Geresnis miegas visą naktį su „Good Sleep“ funkcija. Ši funkcija su „Wind-Free™“ funkcija užtikrina, kad nebus šalto oro srautų, padeda greičiau užmigti ir miegoti giliai bei patogiai.

Greitas atšaldymas su „Fast Cooling“ funkcija. Ši funkcija greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo, naudodama „Boost“ technologiją, kuri atvėsina orą greičiau. Be to, įrenginio konstrukcija užtikrina tolygų oro srautą net iki 15 metrų atstumu.

Valdykite oro kondicionierių nuotoliniu būdu su integruotu Wi-Fi moduliu. Naudojant „SmartThings“ programėlę, galėsite valdyti ir stebėti oro kondicionierių bet kada ir iš bet kur.

Automatinis išvalymas. Po darbo ciklo šilumokaičio „Auto Clean“ funkcija automatiškai išdžiovina įrenginį, pašalindama drėgmę ir apsaugodama nuo bakterijų.

Mėgaukitės tylesniais ir ramesniais namais. Kompresorius su „Twin Tube“ slopintuvu veikia itin tyliai, sumažindamas oro srauto triukšmą.

Lengvai valomas antibakterinis filtras „Easy Filter Plus“. Filtrai yra lengvai išimami ir išvalomi, o antibakterinė danga padeda išlaikyti švarą ir apsaugoti nuo kenksmingų teršalų.

Aplinkai nekenkiantis R32 šaltnešis. R32 šaltnešis mažiau kenkia aplinkai nei įprasti šaltnešiai, padedantys sumažinti neigiamą poveikį klimato kaitai.

Taupykite energiją su ECO režimu. Šis režimas mažina energijos suvartojimą, tačiau palaiko vėsą. Tai puiki galimybė taupyti tiek energiją, tiek pinigus.

Įrenginys turi ventiliatoriaus ir tylumo režimus, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią oro cirkuliacijos būdą.

Svoris 9 kg
Išmatavimai 215 × 820 × 299 cm
Gamintojas

Samsung