Akcija!

SAMSUNG BEVĖJO SIENINIO KONDICIONIERIAUS MULTI-SPLIT COMFORT – ARISE 2.5/3.2KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

339,00 

-25%

Jaus­­kite malo­­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“)
Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”)
Valdy­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis)
Automatinis išsivalymas
Mėgaukitės tylesniais ir ramesniais namais
Lengvai valomas antibakterinis filtras („Easy Filter Plus“)

 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Jauskite malonią vėsą naudodami „Wind-Free™ Cooling“. Mėgaukitės malonia vėsa nešaltinant oro su „Wind-Free™ Cooling“ funkcija. Ši funkcija švelniai, tolygiai ir tyliai paskirsto orą per tūkstančius mikro angų, esančių per visą kondicionieriaus priekinį korpusą. Moderni oro srauto technologija taip pat tolygiau aušina didesnes ir platesnes patalpas. Dėl šios technologijos niekada nebejausite nepatogumo dėl šaltų oro srautų.

Sutaupykite kiekvieną dieną naudodami „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Įjungus „Wind-Free™“ vėsinimo režimą, lauke esantis įrenginys suvartoja itin mažai energijos.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu naudodami „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus. Atsižvelgdama į vartotojų pageidaujamą vidaus patalpų temperatūrą ir faktinę lauko temperatūrą, įrenginys automatiškai persijungia į tinkamiausią režimą, siekdamas išlaikyti optimalias kambario sąlygas.

Geresnis miegas visą naktį su „Good Sleep“ režimu. „Good Sleep“ režimas su „Wind-Free™“ funkcija palaiko idealią aplinką geram miegui, nes nebėra jokių šalto vėjo srautų. Temperatūrą reguliuojanti „Wind-Free™“ funkcija padeda greitai užmigti, miegoti giliai, patogiai ir pailsėjus.

Greitas atšaldymas su „Fast Cooling“. Šis režimas greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo. Skaitmeninio inverterio „Boost“ technologija atvėsina orą 43 % greičiau. Be to, pažangi įrenginio konstrukcija pasižymi 15 % didesniu ventiliatoriumi, 18 % platesne anga ir 31 % platesniais sparnais. Taigi oras paskirstomas toliau ir plačiau – net iki 15 metrų.

Valdykite per nuotolį bet kada ir iš bet kur su integruotu Wi-Fi moduliu. Valdykite temperatūrą namuose bet kada ir iš bet kur. Naudodamiesi „SmartThings“ programėle, galite per nuotolį valdyti ir stebėti oro kondicionierių vos vienu prisilietimu.

Automatinis išsivalymas. Oro kondicionieriaus vidaus švara išlaikoma be pastangų! Baigus šilumokaičiui darbą, „Auto Clean“ funkcija automatiškai išdžiovins įrenginį. Ji pašalina drėgmę per 10–30 minučių, apsaugodama nuo bakterijų sankaupų ir nemalonių kvapų.

Mėgaukitės tylesniais ir ramesniais namais. Nesileiskite trikdomi – Jūsų namus galima atvėsinti kur kas tyliau. Kompresorius sukuria galingą oro srovę, tačiau veikia itin tyliai dėl įrenginto „Twin Tube“ slopintuvo. Jis

Svoris 9 kg
Išmatavimai 215 × 820 × 299 cm
Gamintojas

Samsung