Akcija!

SAMSUNG BEVĖJO SIENINIO KONDICIONIERIAUS MULTI-SPLIT COMFORT – ARISE 3.5/3.5KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

375,75 

-25%

Jaus­­kite malo­­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“)
Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”)
Valdy­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis)
Automatinis išsivalymas
Mėgaukitės tylesniais ir ramesniais namais
Lengvai valomas antibakterinis filtras („Easy Filter Plus“)

 

 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šaltu oru naudodami „Wind-Free™ Cooling“ funkciją. Šis režimas subtiliai ir ramiai paskirsto orą per tūkstančius mikro angų, esančių visame kondicionieriaus priekiniame korpuse. Be to, ši technologija tolygiau atvėsina didesnes patalpas. Naudojant šią funkciją, nebejausite nepatogumo nuo šalto oro srauto.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort“ funkcija. Ši funkcija automatiniu būdu analizuoja kambario sąlygas, jūsų įpročius ir optimizuoja įvairius režimus, atsižvelgdama į pageidaujamą kambario temperatūrą. Tai užtikrina optimalias kambario sąlygas visiems namuose esantiems.

Džiaukitės geru miegu su „Good Sleep“ režimu, kuris palaiko idealią miego aplinką, pašalindamas šalto oro srautus. Šilumokaičiui baigus darbą, „Auto Clean“ funkcija automatiškai pašalina drėgmę, apsaugodama nuo bakterijų ir nemalonių kvapų.

„Fast Cooling“ režimas greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo, naudodamas skaitmeninio inverterio „Boost“ technologiją. Taip pat ši pažangi sistema tyliai skleidžia orą toliau ir plačiau, užtikrindama greitą atvėsimą.

Valdykite oro kondicionierių nuotoliniu būdu naudodami „Sma­r­tThings“ programėlę. Tai leis jums stebėti ir valdyti temperatūrą bet kuriuo metu iš bet kur.

Apsaugokite planetą naudodami oro kondicionierių su R32 šaltnešiu, kuris mažina neigiamą poveikį klimato kaitai. Be to, ECO režimas taupo energiją, bet išlaiko vėsą efektyviai, o „Easy Filter Plus“ palaiko oro kondicionieriaus švarą lengvai ir efektyviai. Tai leis jums mėgautis tylesniais ir ramesniais namais, taupant energiją ir pinigus.

Svoris 9 kg
Išmatavimai 215 × 820 × 299 cm
Gamintojas

Samsung