Akcija!

SAMSUNG BEVĖJO SIENINIO KONDICIONIERIAUS MULTI-SPLIT COMFORT – ARISE 5.0/6.0KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

579,00 

-25%

Jaus­­kite malo­­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“)
Geresnis miegas visą naktį („Good Sleep“ režimas)
Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”)
Inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis
Automatinis išsivalymas

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsą, o ne šaltį naudojant „Wind-Free™ Cooling“ funkciją. Šis režimas lygumu ir tyla paskirsto orą per mikro angas, esančias visame kondicionieriaus priekiniame korpuso dalyje. Besivystanti oro srauto technologija taip pat efektyviai atvėsina didesnes patalpas. Naudojantis šia technologija, jūs nebejausite nepatogumo dėl aštrių ir šaltų oro srautų.

Taupykite kiekvieną dieną naudodami „Wind-Free™ Cooling“ funkciją. Įjungus šią funkciją, įrenginys suvartos labai mažai energijos.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu naudodami „AI Auto Comfort“ funkciją. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja skirtingus režimus, siekiant išlaikyti optimalias kambario sąlygas.

Geresnis miegas visą naktį – „Good Sleep“ režimas su „Wind-Free™“ funkcija. Šis režimas padeda užmigti greičiau ir miegoti giliau, be jokių šalto vėjo srautų.

Greitas atšaldymas su „Fast Cooling“ režimu. Šis režimas greitai atvėsina patalpą, taip pat pasižymi skaitmeniniu inverteriu, kuris atvėsina orą daug greičiau nei įprastos technologijos.

Valdykite įrenginį nuotoliniu būdu su įtaisytu „Wi-Fi“ moduliu. Valdykite temperatūrą namuose iš bet kurios vietos naudodami „Sma­­r­­tThings“ programėlę.

Automatinis valymas – „Auto Clean“ funkcija. Ši funkcija automatiniu būdu išdžiovina įrenginį ir pašalina drėgmę bei bakterijas.

Mėgaukitės tylesniais namais naudodami oro kondicionierių su „Twin Tube“ slopintuvu, kuris sumažina triukšmą.

Lengvai valomas antibakterinis filtras – „Easy Filter Plus“. Filtrai yra lengvai išimami ir išvalomi, o antibakterinė danga padeda išlaikyti švarą.

Aplinkai nekenkantis oro kondicionierius su R32 šaltnešiu, kuris mažina neigiamą poveikį klimato kaitai.

Energią taupantis „ECO“ režimas padeda išlaikyti vėsą, tačiau mažina energijos suvartojimą.

Įrenginys turi ventiliatoriaus ir tylos režimus, kurie padeda prisitaikyti prie skirtingų poreikių.

Svoris 11,5 kg
Išmatavimai 215 × 1055 × 299 cm
Gamintojas

Samsung