Akcija!

SAMSUNG BEVĖJO SIENINIO KONDICIONIERIAUS MULTI-SPLIT ELITE – GEO 2.0/2.2KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

504,00 

-25%

Jaus­­­kite malo­­­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“).
Good Sleep“ reži­mas
Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Integruotas WI-FI modulis
Taupo ener­giją, pini­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šaltu oru naudodami „Wind-Free™ Cooling“. Pasinaudokite švelnia, tolygia ir tyla oro sklaida per tūkstančius mikro angų, kurios yra išdėstytos per visą kondicionieriaus priekinį korpusą. Ši pažangi oro srauto technologija taip pat tolygiau atvėsina platesnes ir didesnes patalpas. Su šia technologija niekada nebejusite nemalonų ir šaltų oro srautų.

Taupykite kiekvieną dieną naudodami „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Įjungus „Wind-Free™“ vėsinimo režimą, lauke esantis įrenginys suvartos itin nedaug energijos.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu naudodami „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus. Atsižvelgdama į vartotojų pageidaujamą vidaus patalpų temperatūrą ir faktinę lauko temperatūrą, įrenginys automatiškai persijungia į tinkamiausią režimą, siekdamas išlaikyti optimalias kambario sąlygas.

Geresnis miegas visą naktį su „Good Sleep“ režimu. „Good Sleep“ režimas su „Wind-Free™“ funkcija palaiko idealų aplinką geram miegui, nes nebelieka jokių šalto vėjo srautų. Temperatūrą reguliuojanti „Wind-Free™“ funkcija padeda greitai užmigti, miegoti giliai, patogiai ir nubusti pailsėjus.

Judesio jutiklis leidžia efektyviai vėsinti namus, nepriklausomai nuo to, kur esate. Jei per 20 minučių judesio jutiklis neaptinka jokio judesio, jis automatiškai įjungia energiją taupantį „Wind-Free™“ režimą. Galite nustatyti, kad įrenginys nepūstų oro į jus arba priešingai – vėsa sektų jus ten, kur einate.

„Fast Cooling“ režimas greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo su skaitmeninio inversijos „Boost“ technologija, kuri atvėsina orą 43 % greičiau. Pažangi įrenginio konstrukcija pasižymi didesniu ventiliatoriumi, platesne anga ir placiais sparais, todėl oras paskirstomas toliau ir plačiau – net iki 15 metrų.

Valdykite per nuotolį bet kada ir iš bet kur naudodami integruotą Wi-Fi modulį. Valdykite temperatūrą namuose bet kada ir iš bet kur. Naudodami „SmartThings“ programėlę, galite per nuotolį valdyti ir stebėti oro kondicionierių vos vienu prisilietimu.

„Tri-care“ filtras padės palaikyti gerą oro būklę ir puikų šilumokaitio veikimą. Trijuose šio įtaiso sluoksniuose yra itin tankus filtras, surenkantis dideles dulkes, skaidulas ir gyvūnų plaukus, o vienas filtrų padengtas ceolitu, sulaikantis smulkias daleles ir padedantis apsisaugoti

Svoris 10,6 kg
Gamintojas

Samsung