Akcija!

SAMSUNG BEVĖJO SIENINIO KONDICIONIERIAUS MULTI-SPLIT ELITE – GEO 2.5/3.2KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

553,50 

-25%

Jaus­­­kite malo­­­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“).
Good Sleep“ reži­mas
Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Integruotas WI-FI modulis
Taupo ener­giją, pini­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa su „Wind-Free™ Cooling“ režimu. Šis režimas subtiliai, tolygiai ir tyliai paskirsto orą per tūkstančius mikro angų, esančių per visą kondicionieriaus priekinį korpusą. Su šia technologija niekada nebejaučiate nepatogaus ir šalto oro srauto.

Taupykite kiekvieną dieną naudodami „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Įjungę „Wind-Free“ vėsinimo režimą, įrenginys suvartoja labai mažai energijos.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu naudodami „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus, kad būtų išlaikytos optimalios kambario sąlygos.

Geresnis miegas visą naktį su „Good Sleep“ režimu. Šis režimas su „Wind-Free™“ funkcija palaiko idealią aplinką geram miegui, nepaliekant jokių šalto vėjo srautų.

Valdykite per nuotolį bet kada ir iš bet kur naudodami integruotą Wi-Fi modulį. Su „SmartThings“ programėle galite nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti oro kondicionierių be jokių problemų.

Apsaugokite planetą ir vėsinkite ilgai naudodami „DuraFin™ Plus“ apsaugotą šilumokaitį. „Ocean Fin“ pagamintas iš koroziijai atsparios medžiagos, kuri padeda išlaikyti optimalų šilumokaitio darbą ilgiau.

Oro kondicionierius turintis R32 šaltnesį, nekenkiantis aplinkai, padeda mažinti neigiamą poveikį klimato kaitai. Tai palankus pasirinkimas planetai.

Taupykite energiją, pinigus, bet vis tiek palaikykite vėsą su ECO režimu. ECO režimas sumažina kompresoriaus galios naudojimą, taip taupant tiek energiją, tiek pinigus.

Svoris 10,6 kg
Gamintojas

Samsung