Akcija!

SAMSUNG BEVĖJO SIENINIO KONDICIONIERIAUS MULTI-SPLIT ELITE – GEO 3.5/4.0KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

615,00 

-25%

Jaus­­­kite malo­­­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“).
Good Sleep“ reži­mas
Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Integruotas WI-FI modulis
Taupo ener­giją, pini­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgau­ki­tės malo­­­niu vėsinimu, o ne šal­tu („Wind-Free™ Cooling“). Pati­nau­dokite malo­­­niai vėsų „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Šis reži­­­mas orą švel­niai, toly­giai ir tyliai paskirsto per mikro­angas, esančias visame kondi­cio­nie­riaus prie­kinio korpuso plotyje. Pažangioji oro tech­­­no­lo­gija taip pat toly­giai atvėsina dides­nes patalpas. Šia tech­­no­lo­gija naudo­jant niekada nebe­jausite nepatogumo ir šalčio.

Sutaupy­kite kiekvieną dieną naudo­dami „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Įjungus „Wind-Free™“ vėsi­nimo režimą, įrenginys suva­r­­toja itin mažai ener­gijos.

Mėgau­ki­tės išma­ne­­s­niu gyve­nimu naudo­dami „AI Auto Comfort“. Ši funk­cija auto­­­ma­ti­š­kai anali­zuoja kambario sąlygas, įrenginio naudo­jimo įpročius ir opti­mi­zuoja režimus. Atsi­­­žvelg­­­dama į varto­to­jų pagei­dau­jamą vidaus patalpų tempe­­ra­tūrą, įren­gi­nys auto­­ma­ti­š­kai prijungia tinkamiausią režimą, siek­da išlaikyti opti­ma­lias kambario sąlygas.

Geres­nis miegas visą naktį su „Good Sleep“ režimu. „Good Sleep“ režimas su „Wind-Free™“ funk­cija palaiko idea­lią aplinką geram miegui, neleis­damas formuotis šaltiems vėjo srautams. „Wind-Free™“ funk­cija padeda užmigti greičiau, miegoti giliau ir patogiau bei pabusti atsikėl­jus.

Judesio jutiklis leidžia efektyviai vėsinti namus bet kur esant. Jei per 20 minučių judesio jutiklis neaptinka jokio judesio, įrenginys auto­ma­tiš­kai įjungia energiją taupantį „Wind-Free™“ režimą. Be to, galite nustatyti, kad įrenginys nesūtintų oro į jus, arba atvirkščiai – vėsa sektų jus, kur eisite.

Greitas atšaldymas su „Fast Cooling“ režimu. „Fast Cooling“ režimas greitai atvėsina patalpą iš visų kampų. Inve­r­to­­rio „Boost“ tech­­nolo­gija padeda orą atvėsinti 43 % greičiau. Be to, įrenginio konstrukcija su didesniu ventiliatoriumi, platesne anga ir platesniais srautais užtikrina tolygų vėsinimą net iki 15 metrų.

Valdykite įrenginį nuotoliniu būdu bet kada ir iš bet kur su integruotu Wi-Fi moduliu. Naudo­kite „SmartThings“ programę, kad galėtumėte nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti oro kondicionierių vos vienu prisilietimu.

„Tri-care“

Gamintojas

Samsung