Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG NORDIC DLX 2.5/3.2KW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1235,51 

-33%

Valdy­­­­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­­­­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Grei­tas atša­l­dy­­­­mas (,, Fast Cooling”).
Auto­­­ma­ti­nis išsi­­­va­ly­­­mas.
Mėgau­ki­tės geru miegu su „Good Sleep“ režimu.
Taupo ener­giją, pini­­­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­­­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Nordic serijos kondicionieriai „Samsung“ yra tinkami šaltesniam klimatui, lengvai veikiantys prie žemų temperatūrų. Ši versija gali šildyti patalpas net esant –30°C.

Valdykite kondicionierių bet kada ir iš bet kur (su integruotu Wi-Fi moduliu). Valdykite namų temperatūrą nuotoliniu būdu bet kuriuo metu. Naudodami „SmartThings“ programėlę, galite valdyti ir stebėti oro kondicionierių vienu prisilietimu.

Greitas atšaldymas („Fast Cooling“). Šis režimas greitai atvėsina patalpą iš kampo į kampą. Skaitmeninio inverterio „Boost“ technologija atvėsina orą net 43% greičiau. Be to, įrenginio konstrukcija pasižymi didesniu ventiliatoriumi, platesne anga ir platesniais sparvais, kurie paskirsto orą toliau ir plačiau – net iki 15 metrų.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus, siekiant išlaikyti optimalias kambario sąlygas.

Lengvai valomas antibakterinis filtras („Easy Filter Plus“). Efektyvų oro kondicionieriaus darbą užtikrinsite su mažiausiais pastangomis. Filtro valymas yra labai paprastas, nes jį galima lengvai išimti ir išplauti.

Automatinis išvalymas. Oro kondicionieriaus vidaus švara išliks be jokių pastangų! „Auto Clean“ funkcija automatiškai išdžiovina įrenginį ir pašalina drėgmę, apsaugodama nuo bakterijų sankaupų.

Mėgaukitės gera miego kokybe su „Good Sleep“ režimu. Šis režimas automatiškai valdo temperatūrą, kad būtų idealios miego sąlygos kiekvienam miego ciklui.

Taupantis energiją, bet efektyviai vėsinantis (ECO režimas). ECO režimo naudojimas sumažina energijos suvartojimą, tačiau išlaiko efektyvų vėsinimą. Tai leidžia taupyti tiek energiją, tiek pinigus.

Įrenginys turi ventiliatoriaus (Fan) ir tylos (Quiet) režimus.

Svoris 43,3 kg