Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG NORDIC GEO PREMIUM 2.5/3.2KW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1541,14 

-33%

Mėgau­ki­tės išma­ne­­­s­niu gyve­nimu („AI Auto Comfort“).
Auto­­ma­ti­nis išsi­­va­ly­­mas.
Mėgau­ki­tės geru miegu. „Good Sleep“.
Taupo ener­giją, pini­­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Jauskite malonią vėsą, o ne šaltį su „Wind-Free™ Cooling”. Mėgaukitės malonia vėsa naudojant „Wind-Free™ Cooling” režimą. Šis režimas švelniai, tolygiai ir tyliai paskirsto orą per tūkstančius mikro angų, kurios yra pasiskirsčiusios per visą kondicionieriaus priekinį korpusą. Pažangi oro srovės technologija taip pat tolygiau atvėsina platesnes ir didesnes patalpas. Su šia technologija niekada nebejausite nemalonų ir šaltų oro gūsių.

Taupykite kiekvieną dieną naudodami „Wind-Free™ Cooling” režimą. Įjungus „Wind-Free™” vėsinimo režimą, lauke esantis įrenginys suvartos itin nedaug energijos.

Nordic serija. „Samsung” N-serijos kondicionieriai pritaikyti šaltesniam klimatui, todėl lengvai veikia prie žemų temperatūrų. Šis modelis gali šildyti patalpas esant –30°C.

Valdykite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (integruotas Wi-Fi modulis). Valdykite temperatūrą namuose bet kada ir iš bet kur. Naudodami „SmartThings” programėlę, galite per nuotolį valdyti ir stebėti oro kondicionierių vos vienu prisilietimu.

Judesio jutiklis. Vėsinkite namus efektyviai, nesvarbu, kur esate. Jei per 20 minučių judesio jutiklis neatpažįsta jokio judesio, jis automatiškai įjungs energiją taupantį „Wind-Free™” režimą. Be to, galite nustatyti, kad įrenginys nepūstų oro į jus arba priešingai – vėsa sektų Jus ten, kur eisite.

„Tri-care” filtras. Palaikykite gerą oro būklę ir puikų šilumokaičio veikimą naudodami „Tri-care” filtrą. Trijuose šio įtaiso sluoksniuose yra itin tankus filtras, surinkantis didelės dulkes, skaidulas ir gyvūnų plaukus. Be to, vienas iš filtrų padengtas ceolitu, kuris sulaiko itin smulkes daleles ir padeda apsisaugoti nuo virusų, bakterijų ir alergenų.

Greitas atšaldymas (,, Fast Cooling”). Šis režimas greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo. Skaitmeninio inverterio „Boost” technologija atvėsina orą 43 % greičiau. Be to, pažangi įrenginio konstrukcija pasižymi 15 % didesniu ventiliatoriumi, 18 % platesne anga ir 31 % platesniais sparais. Tad oras paskirstomas toliau ir plačiau – net iki 15 metrų.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu („AI Auto Comfort“). Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu naudodami „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus. Atsižvelgdama į vartotojų pageidaujamą vidaus patalpų temperatūrą ir faktin

Svoris 44 kg