Akcija!

SAMSUNG SIENINIO KONDICIONIERIAUS CEBU – GEO MULTI-SPLIT 2.5/3.2KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

278,25 

-25%

Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Valdy­­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Auto­ma­ti­nis išsi­va­ly­mas.
Leng­vai valo­mas anti­bak­te­ri­nis filt­ras („Easy Filter Plus“).
Aplin­kai neken­kian­tis vėsin­tu­vas (R32 šalt­ne­šis). 
Taupo ener­giją, pini­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės patogesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort“ funkcija. Šis funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas ir įrenginio naudojimo įpročius, optimizuodama įvairius režimus. Pagal jūsų pageidaujamą temperatūrą įjungiamas tinkamiausias režimas, kuris palaiko optimalias sąlygas.

Greitas atšaldymas su „Fast Cooling“ režimu leidžia greitai atvėsinti patalpą nuo kampo iki kampo. Skaitmeninio inverterio „Boost“ technologija atvėsina orą net 43 % greičiau. Be to, įrenginio konstrukcija pasižymi didesniu ventiliatoriumi, platesne anga ir platesniais sparvais, kurie paskirsto orą tolimesniam nuotoliui.

Valdykite temperatūrą bet kada ir bet kur su integruotu Wi-Fi moduliu. „SmartThings“ programėlė leidžia jums nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti oro kondicionierių vos vienu prisilietimu.

Automatinis išvalymas „Auto Clean“ funkcija po darbo automatiškai išdžiovina įrenginį, pašalindama drėgmę ir apsaugodama nuo bakterijų bei nemalonaus kvapo.

Lengvai valomas antibakterinis filtras „Easy Filter Plus“ užtikrina efektyvų oro kondicionieriaus darbą. Filtro valymas yra paprastas, nes jį galima lengvai išimti ir išplauti. Tai padeda išlaikyti šilumokaičio švarą ir apsisaugoti nuo kenksmingų teršalų.

Oro kondicionieriuje naudojamas aplinkai nekenkiantis R32 šaltnesis, kuris mažina neigiamą poveikį klimato kaitai ir yra draugiškas aplinkai.

Taupantis energiją ECO režimas leidžia sutaupyti energiją, tačiau išlaikyti efektyvų vėsinimą. Tai padeda sumažinti energijos sąnaudas, taupant tiek energiją, tiek pinigus.

Mėgaukitės geru miegu su „Good Sleep“ režimu, kuris valdo temperatūrą taip, kad būtų sukurtos idealios miego sąlygos kiekvienam miego ciklui.

Įrenginys turi ventiliatoriaus ir tylos režimus, leidžiančius pasirinkti tinkamiausią veikimo būdą.

Svoris 9 kg
Išmatavimai 215 × 820 × 299 cm
Gamintojas

Samsung