Akcija!

SAMSUNG SIENINIO KONDICIONIERIAUS CEBU – GEO MULTI-SPLIT 6.5/7.4KW VIDINIS BLOKAS

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

627,75 

-25%

Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Valdy­­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Auto­ma­ti­nis išsi­va­ly­mas.
Leng­vai valo­mas anti­bak­te­ri­nis filt­ras („Easy Filter Plus“).
Aplin­kai neken­kian­tis vėsin­tu­vas (R32 šalt­ne­šis). 
Taupo ener­giją, pini­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Paprastesnis gyvenimas su „AI Auto Comfort“ funkcija. Patirkite išmanų gyvenimą su „AI Auto Comfort“ funkcija. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja skirtingus režimus, kad būtų išlaikytos optimalios sąlygos, atitinkančios jūsų pageidaujamą temperatūrą.

„Greitas atšaldymas („Fast Cooling“)“. Šis režimas greitai atšaldo patalpą nuo vieno galo iki kito. Skaitmeninis „Boost“ technologija padeda atšaldyti orą net 43 % greičiau. Be to, įrenginio konstrukcija užtikrina, kad oras būtų paskirstytas toliau ir plačiau, net iki 15 metrų nuotoliu.

„Valdykite nuotoliniu būdu bet kada ir iš bet kur (įdiegtas Wi-Fi modulis)“. Valdykite namų temperatūrą nuotoliniu būdu bet kada ir iš bet kur. Naudojant „SmartThings“ programėlę, galite lengvai valdyti oro kondicionierių vienu prisilietimu.

„Automatinis išvalymas“. „Auto Clean“ funkcija automatiškai išdžiovina įrenginį po darbo pabaigos, pašalindama drėgmę per 10–30 minučių, kad būtų išvengta bakterijų kaupimosi ir nemalonių kvapų.

„Lengvai valomas antibakterinis filtras („Easy Filter Plus“)“. Efektyvus oro kondicionieriaus darbas užtikrinamas lengvai valomais filtrais, kurie yra lengvai išimami ir išvalomi. Anti bakterinė danga padeda apsisaugoti nuo pavojingų orų teršalų.

„Aplinkai nekenkiantis vėsinuvas (R32 šaltnesis)“. Oro kondicionieriuje naudojamas R32 šaltnesis, kuris mažina neigiamą poveikį klimato kaitai, apsaugodamas ozono sluoksnį ir turint nedidelį neigiamą poveikį klimatui.

„Taupo energiją, pinigus, bet vėsina efektyviai (ECO režimas)“. ECO režimu taupoma energija, tačiau palaikoma vėsa. Sumažintas kompresoriaus energijos suvartojimas, taigi vėsinama efektyviai, taupant tiek energiją, tiek pinigus.

„Mėgaukitės geru miegu („Good Sleep“ režimas)“. „Good Sleep“ režimas reguliuoja temperatūrą, kad būtų sukurtos idealių sąlygų miegoti. Taip galite giliai pailsėti ir pabusti atsikėlę atgaivę.

„Venti­lia­tor­­iaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mai”. Įrenginys siūlo ventiliatoriaus ir tylos režimus, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią pagal savo poreikius.

Gamintojas

Samsung