UV-C ORO DEZINFEKATORIUS – STERILIZATORIUS E2000-6 ST1

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

6495,01 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

„Sterilsystems” GmbH sukurti „E2000-6 ST1” oro dezinfekavimo ir sterilizavimo įrenginiai išsiskiria savo unikalumu, kadangi jie gali būti naudojami patalpose, kuriose yra žmonės ir gyvūnai, be kokių nors pavojaus. Šie įrenginiai veikia ilgą laiką nuolat, užtikrinant patalpų mikroorganizmų lygio nuolatinumą ir stabilumą, išvengiant svyravimų, kurie būdingi periodiniam, bet nenuosekliam dezinfekavimui.

Įrenginiai naudoja UV-C radiaciją, kurią spinduliuoja specialios lempos su 253,7 nm bangos ilgiu. Šie spinduliai efektyviai ir negrįžtamai sunaikina mikroorganizmus, įskaitant virusus, bakterijas, pelėsius ir mikrobus. Taip pat yra sunaikinami mikroorganizmai, kurie gali susikaupti paties įrenginio viduje, neleidžiant jiems plisti kartu su oro srautais.

UV-C šviesa, pasižyminti aukščiausiu dažniu, trumpiausiu bangos ilgiu ir didžiausiu energijos kiekiu iš visų šviesos rūšių, prasiskverbia pro mikroorganizmų membranas, sunaikindama jų DNR. Ši UV-C technologija yra labai efektyvi naikinant patogeninius virusus ir bakterijas, galinti sunaikinti iki 99,99% mikrobiologinių teršėjų per kelias minutes.

„E2000-6 ST1” modeliai yra paremti fizikiniu sterilizavimo procesu be chemikalų, toksiškų mišinių ar atsparumo susidarymo, todėl jie gali būti plačiai taikomi įvairiose viešojo sektoriaus srityse, kur reikalingas aukštas higienos lygis arba kur susiduriama su dideliu užterštumu, pvz., ligoninėse, poliklinikose, laboratorijose, farmacijos įstaigose, oro kondicionavimo, vėdinimo ir maisto pramonėje. Ši technologija užtikrina aukštą darbo vietos ir gamybos higieną bei kokybę.

Svarbiausios charakteristikos:
– Tylus, bet galingas ventiliatorius su maksimaliu oro srautu iki 900 m³/h.
– Vandeniui nepralaidus ir apsaugotas nuo dūžių.
– Veikia nepertraukiamai.
– Minimali priežiūra, tik periodinis 6 UV-C lemputės keitimas su tarnavimo laiku iki 16000 valandų.
– UV-C šaltiniai saugomi aukštos kokybės nerūdijančio plieno talpose.
– Atitinka higienos standartus.
– LED lemputės rodo veikimo būseną.
– Apsaugos klasė IP54.
– Galia 240 W.
– Svoris 17,2 kg.

Gamintojas

STERILSYSTEMS

Apsaugos klasė

IP54

Galia

240 W

UV-C lempų veikimo trukmė

iki 16000 val

Maksimalus oro srautas

iki 900 m³/h