Vertikalus rotacinis rekuperatorius KOMFOVENT Domekt R 200 V C8 T

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1702,36 

  • Maksimalus oro srautas 233 m3/h
  • A energinė klasė
  • Vėdinimo įrenginys su rotaciniu šilumogrąžiu, skirtas šiaurinio klimato šalims
  • Išmanioji C8 valdymo automatika
  • Montuojama į virtuvės komplektą virš viryklės
  • Galima užsakyti su integruotu gartraukiu
  • Kondensacinis rotacinis šilumogrąžis efektyviai taupo šilumą, palaiko optimalų patalpų mikroklimatą, regeneruoja drėgmę žiemą

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

DOMEKT yra vėdinimo įrenginiai su rekuperacija, skirti gyvenamųjų patalpų vėdinimui. Galima pasirinkti įrenginį su rotaciniu arba priešsroviniu plokšteliniu šilumogrąžiu, įvairiais išpildymo variantais. Šie įrenginiai yra labai kompaktiški ir yra tinkami A++ energinio efektyvumo klasės pastatams. Montuojami paprastai, integruojami į baldus arba kabinami ant sienos. Visi įrenginiai turi integruotą valdymo sistemą, kuri užtikrina patogų naudojimą. DOMEKT įrenginių konstrukcija užtikrina mažas sąnaudas, saugumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Lauko oras yra filtruojamas, todėl patalpose tiekiamas švarus ir šviežias oras, kas yra ypač svarbu alergiškiems žmonėms.

DOMEKT R įrenginiai turi rotacinius kondensacinius ir sorbcinius šilumogrąžius, kurie yra labai efektyvūs šalto klimato zonoms. Šie įrenginiai taupo energiją ir suteikia aukštą komforto lygį patalpose. Tuo tarpu DOMEKT CF įrenginiai turi plokštelinius kondensacinius ir entalpinius šilumogrąžius, kurie yra tinkamesni šiltesniems klimato zonoms.

Valdymo automatika KOMFOVENT C6/C6M yra plačių galimybių automatikos sistema, kuri leidžia lengvai valdyti vėdinimo įrenginį. Taip pat yra įvairios valdymo funkcijos ir apsaugos funkcijos, užtikrinančios įrenginio saugumą ir patikimumą.

Pagal patalpos plotą (m²)

90

Našumas m³/val.:

233

Šilumos grąža

80 %

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vertikalus rotacinis rekuperatorius KOMFOVENT Domekt R 200 V C8 T”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *