COOPER&HUNTER

COOPER&HUNTER yra tarptautinis klimato kontrolės sprendimų gamintojas, įkurtas 2009 metais. Įmonė gamina oro kondicionierius, šildymo įrangą, šilumos siurblius ir kitus su klimato kontrolės sistemomis susijusius produktus. COOPER&HUNTER yra žinoma dėl savo naujoviškų sprendimų, kokybės, patikimumo. Įmonė turi platų produktų asortimentą ir yra naudojama daugumoje pasaulio šalių. Įmonė siekia tapti inovacijų lydere klimato kontrolės pramonėje ir įgyvendina aplinkai draugiškų sprendimų gamybos strategiją.

Kondicionieriai – Šilumos siurbliai Cooper&Hunter

„Cooper&Hunter“ oro kondicionieriai, atitinka aukščiausius kokybės standartus, produktai energiją taupantys ir ekonomiški, todėl tai puikus oro kondicionavimo sprendimas Jūsų namuose, ofise ar kitoje norimoje patalpoje.

Oro kondicionieriai/ šilumos siurbliai oras-oras pasižymi naujausiomis technologijomis, kurios pavers Jūsų gyvenimas taptų dar komfortiškesnis.

Funkcijos kurias rasite Cooper&Hunter oro kondicionieriuose / šilumos siurbliuose oras-oras:

  1. Naujausia oro kondicionavimo sistema tapo dar efektyvesnė ir taupesnė AC inverterinio kompresoriaus dėka tiek šildymo, tiek vėsinimo rėžimuose;
  2. Visuose įrenginiuose jau integruotas WIFI modulis „WiFi Ready“, tad  įrenginius galima valdyti naudojant „C&H Remote“ programėle „iOS“ ir „Android“ mobiliuosiuose įrenginiuose iš Jums patogios vietos.
  3. Miego rėžimas, kuris leis pasijausti dar komfortiškiau miego metu prie norimos patalpos temperatūros įrenginio negirdint;
  4. „Self-diagnosis”-funkcija, leis išsiaiškinti su įrenginiu iškilusias problemas neiškviečiant meistrų;
COOPER&HUNTER
Show Filters

Rodomi visi rezultatai: 66

Rodomi visi rezultatai: 66