DAIKIN

Daikin Industries, Ltd. yra Japonijos korporacija, įsikūrusi Osakoje, kuri gamina oro kondicionierius, šildymo, vėsinimo, šilumos siurblius ir kitas susijusias produkcijas. Įmonė taip pat yra aktyvi chemijos, elektronikos ir susijusių pramonės šakų srityse. Daikin yra viena iš didžiausių pasaulio oro kondicionierių gamintojų ir garsėja savo pažangiomis technologijomis ir produktų kokybe. Įmonė turi platų tarptautinį pardavimo tinklą ir jos produkcija yra platinama įvairiose pasaulio šalyse. Daikin taip pat yra įsipareigojusi plėtoti ekologiškus produktus ir turi daugybę aplinkai draugiškų produktų.

Oro kondicionieriai Daikin

Dažniausiai užduodamas klausimas – kodėl turėtumėme rinktis Daikin? Atsakysime paprastai: Daikin yra NR. 1 oro kondicionavimo sistemų gamintojų visame pasaulyje, kurie pasižymi įnovatyvumu bei ypač aukštos kokybės oro kondicionavimo ir šildymo sprendimais. Įrenginiai skirti gyvenamiesiems, komerciniams bei pramoniniams tikslams. Daikin kondicionieriai ypač efektyvus, todėl dėl elektros sanaudų nėra tikslo pergyventi.

Nuo seniausių modelių iki futuristinio šiandieninio dizaino –  įsipareigojimas naujovėms yra skiriamasis „Daikin“ bruožas. Kondicionieriai Daikin pasižymi aukštu efektyvumo lygiu, elegantišku dizainu ir lengvu bei patikimu aptarnavimu.

Daikin gali pasiūlyti tai, ko jums labiausiai reikia šildymo ar oro kondicionavimo įrenginyje: ne tik patogesnį orą, bet ir ramybę, kad pasirinkę Daikin prekės ženklą padarėte geriausią sprendimą savo namams.

Naudodami Daikin kondicionierius, galite be rūpesčių valdyti savo patalpų klimatą: nuo šildymo iki vėsinimo, nuo drėkinimo iki vėdinimo – visas Daikin  gaminių asortimentas naudojamas pagal unikalias šilumos siurblių technologijas, kad ištisus metus būtų palaikoma tinkama temperatūros, gryno oro ir drėgmės santykis kiekvienoje gyvenamojoje patalpoje.

Show Filters

Rodoma 1–80 iš 165

Rodoma 1–80 iš 165