LG

LG yra korejiečių elektronikos įmonė, kuri gamina daugybę elektronikos produktų, įskaitant kondicionierius. LG kondicionieriai yra žinomi dėl savo efektyvumo, patvarumo ir modernaus dizaino. Jie siūlo platų produktų asortimentą, pradedant namų kondicionieriais ir baigiant komercinėmis sistemomis.

Šiomis dienomis stilius ir technologijos žengia koja kojon. Todėl pristatome jums didžiausio Korėjos šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangos gamintojo LG oro kondicionierius ir šilumos siurblius. Kondicionieriai LG pasižymi ypač gražiu dizainu, efektyviu veikimu bei draugišku įrenginių valdymu.

Naujieji dvigubi inverteriniai kompresoriai, kuriems suteikiama net 10 metų garantija, leis mėgautis ne tik greitu vėsos pojūčiu, bet ir komfortiškai šildys lauko termometro stulpeliui nukritus žemiau -25⁰C. Itin paprastas ir ergonomiškas valdymas padės išmaniojo įrenginio pagalba valdyti temperatūrą pagal jūsų poreikius. Aukščiausios A+++ energetinės klasės įrenginiai užtikrins ne tik šilumą ir vėsų orą, bet džiugins ir itin žemomis elektros sąnaudomis.

LG oro kondicionierių  technologijos  siūlo vartotojui komfortą ir patogumą ištisus metus – tiek gyvenamųjų, tiek komercinių patalpų šildymo ar vėsinimo reikmėms. LG užtikrina kokybę, našumą ir stilių. Tai apima ir išskirtinis  oro kondicionierius, kuris gali pasitarnauti kaip paveikslas ar rėmelis „Art Cool™ Gallery“.

Nesvarbu, kuris sprendimas geriausiai tinka jūsų namams, galite būti tikri, kad su LG gausite visas naujausias technologijas ir efektyvią šildymo bei vėsinimo sistemą, atitinkančią jūsų gyvenimo būdą.

LG logotipas
Show Filters

Rodomi visi rezultatai: 25

Rodomi visi rezultatai: 25