Krepšelis

LG THERMA V: informacija

LG šilumos siurbliai oras vanduo puikiai gali užtikrinti kiekvieno pastato šildymą ir reikiamą kiekį karšto vandens. Naujoji LG šilumos siurblių serija yra pavadinta ,,Therma V” ir yra įvairiausių versijų: 5,5 kW, 7kW, 9kW. LG šilumos siurblių sistemos yra sukurtos taip, kad jas būtų galima prijungti prie kitų įrenginių, tarkime saulės elementų, siekiant sumažinti įvesties energijos kiekį ir optimizuoti išteklių potencialą.

LG Therma V šilumos siurbliai oras vanduo yra valdomi inverteriu, todėl ir prisitaiko prie paklausos ir naudoja tik tiek energijos, kiek reikia, kad nedirbtų visu pajėgumu. Taip pat jie yra sukurti taip, kad būtų galima reguliuoti kompresoriaus greitį ir norimą temperatūrą, o tam nereikės įjunginėti ar išjunginėti kompresoriaus.

LG šilumos siurbliai turi pačias populiariausias funkcijas:

  • Savaitės tvarkaraštis;
  • Darbo rėžimo nustatymas;
  • Vandens temperatūros kontrolė;
  • Avarinio šildymo rėžimas (Ši funkcija leidžia šildyti namą iškilus problemoms, viename iš blokų įjungiant avarinį šildymo režimą, kai kitas netinkamai veikia, kad sistema sugebėtų pasiekti norimą temperatūrą).

LG THERMA V šilumos siurbliai turi puikų šilumos lygį ir veikia efektyviai net iki -15 temperatūroje, be jokių papildomų šildymo šaltinių. LG įrenginiai yra patvarūs, tad tarnavimo laikas yra ilgas. Taip pat šilumokaičiai apdorojami taip, kad būtų apsaugoti nuo korozijos ir taršos.

Inverterio technologija

Inverterio technologija optimizuoja šilumos tiekimą, sumažindama sunaudojamos energijos kiekį. Suspaudimo laipsnis yra kintamas ir priklauso nuo norimos ir esamos temperatūros. Greitis atitinkamai pritaikomas, kad norima temperatūra išliktų pastovi, kai ji pasiekiama neeikvojant energijos.

Kainų diapazonas

Kainos nustatyti Jūsų namui iš anksto yra tiesiog neįmanoma, nes tai priklauso nuo namo dydžio, pastato energijos efektyvumas ir poreikius.

LG THERMA V Privalumai

  • Sumažėjusios sąskaitos už energiją: LG THERMA V yra maždaug iki 4,5 karto efektyvesnis nei tradiciniai katilai
  • Mažesnis anglies pėdsakas: 75 % sunaudojamos energijos gaunama iš lauko oro ir tik 25 % gaunama iš elektros energijos. 
  • Lengva prižiūrėti: Vidutinis katilo eksploatavimo laikas yra tik 8-10 metų, tačiau kol jūsų oro šilumos siurblys kasmet bus aptarnaujamas, jam prireiks labai mažai priežiūros, o dauguma jų, gali tarnauti iki 25 metų.
  • Sezoninis automatinis režimas: Sistema stebės temperatūrą lauke ir automatiškai reguliuos savo veikimą, kad kompensuotų energiją.
  • Patogus ir protingas valdymas: LG šildymo valdiklis turi 4,3 colio pločio spalvotą LCD ekraną su reaktyviu jutikliniu LED skydeliu, kad būtų paprasta ir lengva valdyti šilumos siurblio sistemą. 
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti
Sutinku